iCloud Drive

S macOS Sierra a iOS 10 můžete nově uložit na iCloud Drive i složky Dokumenty a Plocha a obsah procházet na všech zařízeních. A díky tomu rozdělanou práci dodělat kdekoli jinde.

iCloud Drive

iCloud Drive můžete využít jako vlastní úložiště pro jakékoli soubory a přistupovat k nim odkudkoli.

iCloud Drive v macOS Sierra

V macOS Sierra naleznete iCloud Drive ve Finderu a chová se jako standardní složka, ovšem s tím rozdílem, že veškerý obsah se uloží na vaše společné úložiště iCloud a přistupovat k souborům tak lze odkudkoli. Například ze zařízení se systémem iOS, ale dokonce i z počítačů se systémem Windows nebo přes webové rozhraní odkudkoli.

Zapnout můžete také synchronizaci souborů ve složkách Dokumenty a Plocha, které se tak na iCloud přesunou. Pokud na Macu dochází místo, nepoužívané soubory zůstanou pouze na iCloudu a můžete je kdykoli stáhnout podle potřeby.

Úložiště iCloud

V rámci služby iCloud máte k dispozici 5 GB společného prostoru jak pro data, zálohy, tak iCloud Drive a další služby, což se velice brzy může stát omezující a tak nezbývá než si za dodatečný prostor připlatit. 50 GB získáte již za 25 Kč měsíčně a k dispozici jsou i vyšší tarify – 200 GB za 79 Kč a pro náročné uživatele pak 1 nebo 2 TB za 249 Kč, respektive 499 Kč, vždy s měsíční platbou.

Potřebujete odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Nezávazná objednávka

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.