Komunikace

Apple nabízí vlastní nástroje pro rychlou komunikaci - iMessage a FaceTime. A samozřejmě není problém nadále používat například Skype.

iMessage

iMessage jsou zprávy ve formě klasických SMS zpráv ale posílané prostřednictvím internetu. Lze je nastavit na všech zařízeních, tedy jak na Macu, tak na iPhonu nebo iPadu, a fungují pouze mezi uživateli jablkových produktů. Na Macu je aplikace Zprávy, která nemusí být spuštěná, aby iMessage obdržela.

iMessage

FaceTime

FaceTime umožňuje audio a video hovory prostřednictvím internetu. Obdobně jako u iMessage, opět je tato funkce vyhrazena pouze pro uživatele zařízení Apple. Aplikace FaceTime nemusí být neustále spuštěna.

FaceTime

Obě služby jsou vázány na Apple ID uživatele. V případě, že jedním z vlastněných zařízení je iPhone, je možné pro tyto služby používat i telefonní číslo. Zprávy a FaceTime automaticky rozpoznají, zda je číslo do služby registrováno.

Potřebujete odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Nezávazná objednávka

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.