Nejbližší termín kurzu

Stačí Vám Mac a klidné místo doma nebo v kanceláři.

Chcete kurz nebo webinář u vás ve firmě?

Lektor

Kurzem Vás bude provázet Martin Světlík, dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple, autor tohoto webu, ale také konzultant na volné noze, jež má za sebou stovky spokojených klientů.

Čist více

Přihlášení na kurz

Přihlášení na kurz

Obsah kurzu

Tento webinář je určen pro nadcházející verzi macOS Big Sur. Zaměříme se i na novinky, které tato aktualizace systému přináší.

V průběhu webináře se dozvíte celou řadu praktických tipů a triků pro efektivní práci na Macu.

Ohlasy účastníků

Maca už používám kolem 5 let a přesto jsem si z kurzu odnesla spoustu užitečných vychytávek. Bylo to, jako by se přede mnou otevřely dveře, do kterých se mi moc nechtělo nahlédnout. To mě ujistilo v tom, jak je práce s Macem jednoduchá a intuitivní. I technikálie se dají v pohodě zvládnout bez zbytečných obav. Martin je skvělý lektor, který s klidem a nadhledem provází kurzem. Dokázal odpovědět na všechny naše dotazy a ještě přidal nějaké rady navíc. Jeho kurzy mohu vřele doporučit. Tady jste na správném místě.

Gabriela Bezděková

Takhle dobře strukturovaný kurz byl moje splněné přání! Lektor byl skvěle připravený a v příjemné a přitom věcné atmosféře dokázal vést, troufám si tvrdit, všechny zúčastněné k tomu, aby se s Macem dokázali seznámit mnohem hlouběji a objevit možnosti, které Mac oproti PC skýtá. Investici do kurzu považuju za jednu z nejlepších investic posledních měsíců - a to se ráda vzdělávám v různých kurzech. Opravdu můžu jen vřele doporučit!

Gabriela Ducháčková

Kurz předčil veškerá má očekávání, získal jsem díky Martinovi maximum informací, díky kterým se mé dosavadní užívání Macu určitě posune o velký kus. Spoustu informací, důležitých zkratek a vychytávek určitě začnu díky Martinovi používat v běžném užívání Macu. Konečně začnu využívat Mac tak, jak jsem od jeho pořízení očekával a chtěl, ale až díky Martinovi se k tomu dostanu na 100 %. Děkuji moc za příjemný a přirozený výklad toho, co všechno Mac umí, i když vím, že toho umí mnohem více, ale v rámci časových možností jsem se toho dozvěděl opravdu více, než jsem čekal.

Roman Machník

Jsem stále ještě překvapená, kolik mi toho kurz dal. Nečekala jsem, že dokážu celou dobu dávat pozor a že bude povídání opravdu celou dobu zajímavé. Naučila jsem se nejen strašně moc věcí o funkcích MacBooku, ale hlavně mi kurz dal nové možnosti. Znát tyto funkce mi teď tak moc usnadní práci, častokrát jsou nově naučené věci nejen přínosné, ale zábavné a i esteticky mnohem hezčí. Nemám slov, jsem opravdu nadšená. Moc doporučuji!

Markéta Procházková

Martin postupně odhaloval různé funkce Macbooku, které mi hned po skončení kurzu začaly šetřit čas. Od zkratek, přes funkce touchpadu, aplikace, atd. Navíc zodpověděl všechny všetečné dotazy. Návratnost peněz investovaných do kurzu je velmi rychlá :)

Jakub Farář

Kurz předčil moje očekávání. Všem doporučuji, všude chválím. Pokud by byl další pokračovací kurz, určitě se přihlásím.

Klára Žáková

Velmi přínosný kurz, již teď většinu informací aktivně využívám ke své práci. Lektor velký profesionál, rád půjdu na další workshop.

Petr Opletal

Perfektné! Niečo také som absolvovala po prvé a bola som nadšená. Nové info, ludsky vysvetlené, trpezlivy a vtipny lektor, ktorý vie udrzat pozornost ludi po cely den.

Gabriela Soukupova

Martine moc děkuji že jsem mohl absolvovat Váš kurz, byl to jeden z nejlepších kurzů z mnoha absolvovaných.

Roman Macháč

Zde může být Vaše doporučení
Budu se těšit na případnou účast na kurzu

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.