Mac App Store

Obchod aplikací App Store můžete znát především z mobilních platforem. Na zařízení iPhone nebo iPad je to jediná možná cesta, jak instalovat aplikace. Na Macu není jediná, ale nabízí stejné výhody, tedy jednoduchost, rychlost a bezpečnost.

Mac App Store

Instalace aplikací

V případě App Store se o nic nestaráte. Stačí najít aplikaci, kliknout na cenovku (buď je aplikace zdarma nebo placená) a během pár chvil je připravena k použití. O veškerý proces stažení a instalace se Mac postárá sám. Pokud máte chytrý mobilní telefon nebo tablet, určite to znáte.

Rychlá odinstalace aplikací

Odinstalace aplikací nainstalovaných z obchodu App Store lze provést přímo v Launchpadu a to přidržením levého tlačítka myši na ikoně aplikace. U všech aplikací z obchodu App Store se objeví křížek, který ji smaže. Opět je to analogický postup k odinstalování aplikací na mobilních zařízeních.

Apple Arcade

V App Store je k dispozícii taktiež herná služba Apple Arcade. Tá vám za mesačné predplatné 4,99 € ponúka pravidelne aktualizované herné tituly k neobmedzenému hraniu bez ďalších poplatkov dokiaľ je predplatné aktívne. 1 mesiac je zdarma na skúšku.

Potřebujete odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Nezávazná objednávka

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.