Může se hodit

Mac je ihned po rozbalení vybaven celou řadou aplikací, které vám usnadní život a budou vás bavit. Níže najdete menší seznam aplikací, které by ve vašem Macu také rozhodně neměly chybět.

Bezplatné aplikace

Bezplatné aplikace
The Unarchiver The Unarchiver
Jednoduchá aplikace, bez které se neobejdete. macOS dokáže rozbalit běžně používané archivy ZIP, na RAR a vše ostatní je tu The Unarchiver.
Stáhnout
IINA IINA
Univerzální přehrávač multimédií. Bude se hodit zejména na filmy libovolného formátu včetně podpory titulků. Navíc nabízí mnohem modernější prostředí než dobře známé VLC.
Stáhnout
WhatsApp WhatsApp
Uživatelům populární aplikace WhatsApp na chytrých telefonech jistě udělá radost dostupnost i pro počítače Mac, díky které již nemusíte pro komunikaci hledat telefon, pokud zrovna sedíte u počítače.
Stáhnout
Day One Day One
Deníček již není pouze pro náctileté slečny. Každý si chceme uchovávat vzpomínky. Day One je jednoduché řešení. A nemusíte se rozepisovat, stačí například ke každému dni ukládat třeba jen fotografie důležitých momentů.
Stáhnout

Placené aplikace

Placené aplikace
1Password 1Password
Apple nabízí synchronizaci hesel a platebních karet pomocí systémové klíčenky. Pokud však potřebujete ukládat a synchronizovat i další soukromé údaje jako licenční čísla, číslo občanského průkazu atp. na všechna zařízení, včetně Windows nebo Android, pak je 1Password skvělá volba. Platba formou předplatného.
Stáhnout
Pixelmator Pixelmator
Pokud hledáte jednoduchý grafický editor na úpravu fotografií nebo kreslení, Pixelmator je ideálním a levným řešením. Pokud nepotřebujete Photoshop, jsou jeho funkce více než dostačující. Navíc určeno pro Mac a iOS s podporou iCloud a nabízí doplněk i pro úpravu v aplikaci Fotky.
779 Kč
Pixelmator Pro Pixelmator Pro
Nová pokročilá verze oblíbeného grafického editoru na úpravu fotografií nebo kreslení pro Mac. Podpora iCloud a moderních technologií.
1 050 Kč
Things Things
Oblíbený správce úkolů pro Mac v duchu metody GTD ve zcela nové verzi s přepracovaným designem a celou řadou nových funkcí. Ideální volba, pokud hledáte jednoduchou aplikaci a nativní Připomínky již nedostačují. Aplikace je dostupná také pro iPhone a iPad.
1 290 Kč
OmmWriter OmmWriter
Pro všechny, kteří píší texty a potřebují se plně soustředit na obsah. OmmWriter vám dovolí soustředit se pouze na text, eliminuje rušivé prvky a nezdržuje formátováním a celou řadou nabídek. Pro ještě lepší zážitek při psaní se budou hodit sluchátka.
179 Kč
Parallels Desktop Parallels Desktop
Ideální řešení pro virtualizaci dalších operačních systémů, jako například Windows, přímo v prostředí macOS.
79,99 €
TripMode TripMode
Používáte často váš iPhone nebo iPad jako osobní hotspot pro připojení k internetu? Pak možná řešíte objem přenesených dat. Tato jednoduchá aplikace umožňuje blokovat aplikace pro přístup k internetu.
175 Kč

Potřebujete odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Nezávazná objednávka

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.