Nezávazná objednávka

Hodinové sazby

Působím po celé České republice.

Nabízené služby

Reference

Díky Martinovu skutečně efektivnímu komplexnímu proškolení proběhl můj přechod z Windows prakticky bezproblémově. Velmi cením mj. následné ad hoc konzultace akutně vzniklých problémů, kdy mi byl Martin vždy ochotně nápomocen při jejich řešení. Rozhodně doporučuji každému, ať už na první seznámení se se systémem, nebo na odladění "vychytávek", a Martinovi moc děkuji za příjemně a velice smysluplně strávený čas. Určitě se chystám jeho služeb využívat i nadále.

Simona Habrovcová

Spolupráce s Martinem Světlíkem byla skvělým zákaznickým zážitkem. Odbornost, flexibilita, ochota a spolehlivost. Objednala jsem si konzultace na efektivní využití Apple produktů pro domácí kancelář. S Martinem budu i nadále spolupracovat a mohu ho doporučit.

Martina Wolfová
Business Consulting & Executive Coaching

Jsem velice spokojený se službami na vysoké úrovni a profesionálním přístupem pana Martina Světlíka.

Luboš Koželuh
STES, a.s.

Pracuji externě v oblasti marketingu pro velkou nadnárodní korporaci a vedu jeden pražský podnik. Zkušeností pana Martina Světlíka využívám pravidelně již asi třetím rokem. Jsem jen klasický uživatel a pan Světlík mi pravidelně vše upravuje a uspořádává v celé síti MacBook, iMac, iPad a iPhone. Jsem s ním maximálně spokojen. Má vždy velmi brzy čas, vstřícné a profesionální jednání, je rychlý a má i velmi přátelské ceny. Jsem ochoten ho doporučit i osobně.

Marek Greger
Lagardère Active ČR

Naprostá spokojenost, příjemný, milý, ochotný a znalý problematiky.

Monika Dohnalová
Krajský úřad Karlovarského kraje

Pana Světlíka mohu jen doporučit! Rychlá domluva termínu, osobní, na míru zaškolení. Vysoké odborné znalosti a příjemné jednání.

Hana Šišková
Vamed Mediterra, s.r.o.

Se službami Martina Světlíka jsem velmi spokojena – rychlá reakce, přesná řešení a nadšení pro věc. Pro mě funguje podpora jak osobně, tak i po e-mailu, což vzhledem k častým cestám velice oceňuji.

Eva Blechová
MAB Partners s.r.o.

Chtěla bych vyjádřit spokojenost s Martinem při školení práce s Macem. Martin mi poskytl spoustu tipů a při vysvětlování měl se mnou svatou trpělivost. V případě potíží velmi rychle a ochotně poskytuje radu e-mailem nebo po telefonu. Vřele doporučuji!

Leona Urbancová
Cestovní agentura TRAVELMANIA s.r.o.

Zde může být Vaše doporučení
Budu se těšit na případnou spolupráci

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.