Nezávazná objednávka

Hodinové sazby

Působím po celé České republice.

O mně

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů společnosti Apple a již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci.

Čist více

Nabízené služby

Reference

Díky Martinovu skutečně efektivnímu komplexnímu proškolení proběhl můj přechod z Windows prakticky bezproblémově. Velmi cením mj. následné ad hoc konzultace akutně vzniklých problémů, kdy mi byl Martin vždy ochotně nápomocen při jejich řešení. Rozhodně doporučuji každému, ať už na první seznámení se se systémem, nebo na odladění "vychytávek", a Martinovi moc děkuji za příjemně a velice smysluplně strávený čas. Určitě se chystám jeho služeb využívat i nadále.

Simona Habrovcová

Spolupráce s Martinem Světlíkem byla skvělým zákaznickým zážitkem. Odbornost, flexibilita, ochota a spolehlivost. Objednala jsem si konzultace na efektivní využití Apple produktů pro domácí kancelář. S Martinem budu i nadále spolupracovat a mohu ho doporučit.

Martina Wolfová

Martin je velmi profesionální a Apple světa znalý. To, co předává, má naplno zažité. Umí v klidu, ochotně a polopatě vysvětlit a ukázat vše, co je potřeba. Navíc je příjemný jako člověk. Jeho služby coby Apple konzultanta rozhodně doporučuji.

Marie-Anna Jašková

Využívám konzultací s Martinem Světlíkem již několik let. Každé setkání s ním je přínosné, odpovídá na praktické otázky a posouvá mě o několik světelných mílí dopředu při práci v Apple prostředí. Není pochyb o tom, že se Martin Světlík průběžné vzdělává, je věcný a přemýšlí o tom, jak své poznatky srozumitelně předávat.

David Holub

S Martinem bylo velmi rychlé a flexibilní jednání, od vyplnění kontaktního formuláře jsme se sešli do 48 hodin na individuální konzultaci. Měla jsem celý seznam otázek a okruhů k vyjasnění a vše mi byl schopen velmi profesionálně vysvětlit. Poradil mi i spoustu triků a zkratek, které mi ulehčí přechod od Windows.

Dominika Troost

Osobní konzultaci jsem využila po druhé a to protože jsem byla poprvé velmi spokojená, což se ani na druhém setkání nezměnilo. Martin je profesionál s nadšencem pro Apple v jednom těle. Dovede odpovědět a převézt do reality vše co potřebuji od MacBook ke svému povolání, ale i pro běžné užívání.

Markéta Fleischnerová

Se službami Martina Světlíka jsem velmi spokojena – rychlá reakce, přesná řešení a nadšení pro věc. Pro mě funguje podpora jak osobně, tak i po e-mailu, což vzhledem k častým cestám velice oceňuji.

Eva Blechová

Chtěla bych vyjádřit spokojenost s Martinem při školení práce s Macem. Martin mi poskytl spoustu tipů a při vysvětlování měl se mnou svatou trpělivost. V případě potíží velmi rychle a ochotně poskytuje radu e-mailem nebo po telefonu. Vřele doporučuji!

Leona Urbancová

Zde může být Vaše doporučení
Budu se těšit na případnou spolupráci

Přihlaste se k odběru newsletteru

Tipy pro váš Mac. Přibližně jednou měsíčně.