Apple kurzy pro efektivní práci

Produkty Apple nabízí nepřeberné množství nástrojů a funkcí, které budete milovat nejen při každodenní práci. Pořádám proto otevřené kurzy pro všechny uživatele zařízení Apple, kteří by je rádi používali opravdu efektivně.

Aktuální termíny kurzů

Termíny kurzu
18. 3. 2020 Od 9:00 do 17:00 Používáme Mac efektivně Impact Hub Praha – Drtinova 557/10, Praha 5 Přihlásit se
19. 2. 2020 Od 9:00 do 17:00 Používáme Mac efektivně Impact Hub Praha – Drtinova 557/10, Praha 5 Chci být náhradník Obsazeno

Chcete kurz u vás ve firmě?
Nebo preferujete konzultaci u vás doma / v kanceláři / kavárně / kdekoli?

Online kurzy

Ať už vám termíny kurzů nevyhovují, je to pro vás daleko, nebo se jen chcete učit z pohodlí domova a kanceláře, na portálu Seduo.cz najdete moje online kurzy, které si můžete pustit kdykoli se vám to bude zrovna hodit.

Online kurzy
37 min 16 lekcí Přecházíme na Mac Úvodní kurz pro nové majitele počítačů Mac Koupit za 499 Kč
1:12 hod 24 lekcí Používáme Mac efektivně Navazující kurz plný tipů a triků od začátku do konce Koupit za 899 Kč
38 min 13 lekcí iCloud a bezpečnost na Macu Poslední kurz o cloudových službách, bezpečnosti a zálohování Koupit za 199 Kč
1:16 hod 27 lekcí Ovládněte iPhone jako teenager Novinka pro všechny, co vlastní vedle Macu také jablečný telefon Koupit za 899 Kč

Lektor

Kurzem Vás bude provázet Martin Světlík, dlouholetý a nadšený uživatel produktů Apple, autor tohoto webu, ale také konzultant na volné noze, jež má za sebou desítky spokojených klientů.

Čist více

Ohlasy účastníků

Kurz byl super, ovládání Maca se mi zlepšilo o 200 %. Nemůžu říct, že by nějaká část byla horší nebo lepší, každá hodina mi dala pár super tipů – ať už to bylo obecné nastavení, nebo maily a nakonec i Fotky. Moc díky.

Zdeněk Roubíček

Mac používám už 2 roky, přesto mne tento kurz nesmírně bavil a naučila jsem se spoustu nových a velmi užitečných věcí. Lektor vše vysvětloval plynule a velmi ohleduplně ke všem účastníkům. Naprosto doporučuji a Martinovi děkuji!

Soňa Ježková

I když mám Mac už skoro rok, od začátku školení až do úplného konce jsem nemohla ani na chvilku vypnout. Vše, co na kurzu zaznělo, jsme si mohli hned vyzkoušet. Zazněly i věci, které jsem už znala, ale vůbec nebylo zbytečné je slyšet znovu, protože jako kousky skládačky začaly zapadat do celku. Kurz byl perfektně připravený a doporučuji ho i lidem, kteří Maca mají už delší dobu a používajího ho pro běžnou práci, ale i úplným nováčkům.

Barbora Šamánková

Před rokem jsem si pořídil MacBook Air (po 22 letech na Windows), takže se snad dá říci, že už nejsem úplný začátečník. I přesto jsem si ze školení od Martina Světlíka odnesl 13 super vychytávek (dělal jsem si čárky), které jsem neznal a umožní mi můj Mac používat efektivněji. Martin je odborník s velkým zápalem, který mi ukázal, proč uživatelé "nakousnutých jablek" na ně nedají dopustit.

Nemám jediný negativný postřeh z celého dne. Prostory, přístup, vystupování lektora, skladba kurzu… Vše hodnotím nejlepší známkou, jsem opravdu nadšená!

Kateřina Pelechová

Kurz splnil maximálně moje očekávání. Byl dobře koncipován, zároveň jsme měli dostatek prostoru na otázky. Martin Světlík je profík, který dané tématice opravdu rozumí. Bylo to moc příjemné a obohacující. Děkuji!

Dominika Vrkotová

Kurz byl jedním slovem skvělý. Patří Vám velký dík za úvod do světa Macu. Oceňuji nejen přístup k nám "studentům" během kurzu, schopnost trpělivě odpovědět na všechny naše dotazy, názorně nám vše ukázat, ale i celkovou koncepci kurzu od úvodu - jak Mac používat, přes využití funkcí aplikací, až po bezpečnost a zálohování.

Richard Opolecký

Tento kurz byl pro mě velmi přínosný, podání bylo srozumitelné, dotazy z praxe byly ihned řešeny. Doporučuji. Práce s počítačem Apple je radost.

Vlasta Hrdinová

Kurz byl velmi přínosný, příjemně vedený, byl prostor na otázky, které byly srozumitelně vysvětleny a prakticky ukázány.

Renata Kalajová

Kurz probíhal na příjemném místě se super lektorem a naprosto splnil mé očekávání.

Alice Trávníčková

Rád bych Martinovi poděkoval za kurz, který pro nás připravil. Já, jako začátečník, jsem díky kurzu získal informace o možnostech mého MacBooku a rychle jsem se zorientoval. Věci, které jsem dělal složitě, jsou díky informacím od Martina otázkou pár sekund. Celý kurz byl pro mne jasný, logický, intuitivní a veden v pohodové atmosféře.

Josef Sainer
Provident Financial s.r.o.

I když se nepovažuji za úplného začátečníka v oblasti Apple produktů, Martin mne při kurzu přesvědčil, že mnoho věcí jsem neznal a díky němu dnes spoustu postupů na Macu dělám rychleji a daleko jednodušší cestou. Kurz za sebe hodnotím jako velmi přínosný. Martin byl po celou dobu profesionalní jak přístupem, tak i jeho vědomostmi.

Stanislav Vondrák
Provident Financial s.r.o.

Naprostá spokojenost, příjemný, milý, ochotný a znalý problematiky.

Monika Dohnalová
Krajský úřad Karlovarského kraje

Zde může být Vaše doporučení
Budu se těšit na případnou spolupráci

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.