Nabízím skupinové školení připravené na míru vaší společnosti, ať už se jedná o Mac, iPhone nebo iPad. Stejně tak je možnost nabídnout zaměstnancům individuální konzultace.

Ve firmách nejčastěji školím:

Nezávazná poptávka

Nezávazná objednávka

Orientační ceník

Obsah a cenovou nabídku připravuji vždy na míru.
Působím po celé České republice.

O mně

Jsem dlouholetý a nadšený uživatel produktů společnosti Apple a již více jak 13 let pomáhám uživatelům a firmám používat jejich jablečná zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci.

Čist více

Vybrané společnosti, ve kterých jsem školil

A celá řada dalších, kterým děkuji za důvěru.

Ohlasy účastníků firemních školení

Kurz byl pro mě velmi přínosný, nabitý informacemi, dobře strukturovaný. Předčil moje očekávání. Nejsem technický nadšenec. Ráda využívám techniku k usnadnění práce, ale čím snažší je cesta k pochopení, jak ji využít, tím jsem spokojenější. V tomto směru jsem od Vás dostala, přesně to, co jsem potřebovala. Děkuji.

Hana Večerková

Kurz byl opravdu přínosný. Když už se člověk zakousne do Jablíčka, měl by dojíst – využít jeho potenciál naplno. A to se díky kurzu 100% stane. Chvíli mi sice bude trvat, než si nové znalosti osvojím a srostu s nimi, ale už teď vím, že mi kurz ušetří o 80 % času, který můžu věnovat něčemu novému. 😊 Líbilo se mi oddělení jednotlivých sekcí přestávkami, žádná nuda. 😊

Alžběta Eichlerová

Velmi prakticky strukturované školení, které perfektně pokryje potřebu zorientovat se v novém prostředí, ať už je uživatel úplný nováček, nebo již má nějaké zkušenosti. Kromě konceptu a osnovy školení jsem ocenila také možnost přímo se doptávat i na ně přímo související témata. Osobně jsem také ráda za materiály, které jsme dostali k dispozici po školení - a hlavně to, že v nich jsou užity stejné příklady, jako při školení - mnohem lépe si to zapamatuji.

Marie Nováková

Celý kurz probíhal v příjemném tempu, kdy praxe převažovala nad teorií a tak jsme si nové poznatky rovnou vyzkoušeli. Sice jsem nový uživatel MacBooku, zároveň si jsem schopná zjistit hodně věcí sama, i tak mi pan Martin ukázal víc, než jsem doposud znala. Necelé dva týdny od workshopu můžu říct, že spoustu funkcí a vychytávek aktivně používám a sžívám se s nimi.

Aneta Martincová

Prakticky pojmutý kurz. Celý kurz je formou workshopu, kdy si během školení můžete hned zkoušet veškeré probírané postupy či vychytávky. Lektor Martin komunikativní, otázkami nebyl vůbec zaskočený, i když přicházely bez přípravy.

Jiří Prášek

Byla jsem na mnoha školeních a musím uznat, že u vás jsem si odnesla hodně. Oceňuji vhodně volené tempo výkladu, stihla jsem si vše v klidu vyzkoušet. Dále se lektor přesně trefil do okruhů, které jsem potřebovala vysvětlit. Rychle jsem se naučila dovednosti, které by mi metodou pokus omyl trvaly mnohem déle.

Blanka Dostálová

Kurz předčil mé očekávání v tom nejpozitivnějším smyslu. Odnesla jsem si mnoho nových znalostí, o kterých jsem ani netušila, že jsou v používání Apple možné.

Helena Nemoudry

Vše super! Moc nám kurz pomohl. Lektor je velice vstřícný, vše vysvětlil a pomohl i s věcmi, které nebyly v náplni kurzu. Celkově jsme byli opravdu nadšeni.

Marcela Garčárová

Školení bylo srozumitelné a velmi přínosné a to po všech stránkách. Jako začátečník jsem se dozvěděl spousty důležitých informací. Určitě mi to teď urychlí práci a hlavně zjednoduší a zefektivní.

Martin Juhas

Vše bylo podáno srozumitelně. Promyšlená struktura celého kurzu. Konečně kurz, který mi něco dal. Děkuji.

Miloš Procházka

Z kurzu jsem byla doslova nadšená, dozvěděla jsem se hodně novych věcí a vychytávek, které mi ulehčí a zpříjemní život s MacBookem. Vše bylo podáno a vysvětleno jednoduše, mohli jsme si to hned vyzkoušet, což bylo super.

Zuzana Breuová

Zde může být Vaše doporučení
Budu se těšit na případnou spolupráci

Přihlaste se k odběru newsletteru

Tipy pro váš Mac. Přibližně jednou měsíčně.