Objednat dárkový poukaz

Přihlášení na kurz

Další podmínky akce

Dárek na míru

Martin Světlík Nezávislý Apple konzultant

Co o mně říkají klienti?

Martin je velmi profesionální a Apple světa znalý. To, co předává, má naplno zažité. Umí v klidu, ochotně a polopatě vysvětlit a ukázat vše, co je potřeba. Navíc je příjemný jako člověk. Jeho služby coby Apple konzultanta rozhodně doporučuji.

Marie-Anna Jašková

Rychlá reakce, profesionální přístup a hluboké odborné znalosti. Všechny problémy a dotazy vyřešil snadno a rychle. Milý, zdvořilý a trpělivý. Doporučuji všem.

Jana Poláčková

Spolupracuji s Martinem již několik let, kdy mi pomáhá s mým Apple vybavením. Je pečlivý, má přehled o současném trhu a na rovinu vám řekne, co je jen marketing a co je opravdu skvělý nástroj. Velmi oceňuji, že má lidský přístup i k nám, lidem co nežijeme jen pro tech sféru a nejposlednější verze gadgetů a jen potřebujeme výborné stroje k práci.

Evka Neuman

Příjemné setkání. Věcné a rychlé řešení problémů. Upřímné jednání.

Michail Svanidze

Profesionální přístup. Konzultace odborná, ale přitom pochopitelná i pro méně zkušené uživatele. Určitě doporučuji.

Vít Mádle

Využívám konzultací s Martinem Světlíkem již několik let. Každé setkání s ním je přínosné, odpovídá na praktické otázky a posouvá mě o několik světelných mílí dopředu při práci v Apple prostředí. Není pochyb o tom, že se Martin Světlík průběžné vzdělává, je věcný a přemýšlí o tom, jak své poznatky srozumitelně předávat.

David Holub

S Martinem bylo velmi rychlé a flexibilní jednání, od vyplnění kontaktního formuláře jsme se sešli do 48 hodin na individuální konzultaci. Měla jsem celý seznam otázek a okruhů k vyjasnění a vše mi byl schopen velmi profesionálně vysvětlit. Poradil mi i spoustu triků a zkratek, které mi ulehčí přechod od Windows.

Dominika Troost

Spolupráce s Martinem Světlíkem byla skvělým zákaznickým zážitkem. Odbornost, flexibilita, ochota a spolehlivost. Objednala jsem si konzultace na efektivní využití Apple produktů pro domácí kancelář. S Martinem budu i nadále spolupracovat a mohu ho doporučit.

Martina Wolfová

Osobní konzultaci jsem využila po druhé a to protože jsem byla poprvé velmi spokojená, což se ani na druhém setkání nezměnilo. Martin je profesionál s nadšencem pro Apple v jednom těle. Dovede odpovědět a převézt do reality vše co potřebuji od MacBook ke svému povolání, ale i pro běžné užívání.

Markéta Fleischnerová

Zde může být vaše doporučení
Budu se těšit na případné setkání.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Tipy pro váš Mac. Přibližně jednou měsíčně.