Objednat dárkový poukaz

Přihlášení na kurz

Další podmínky akce

Dárek na míru

Martin Světlík Nezávislý Apple konzultant

Ohlasy účastníků

Kurz byl super, opravdu spokojenost na všech frontách. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla hodně informací a můžu se s Macem posunout o kus dál, jak v pracovní, tak i osobní sféře. Lektor byl příjemný, sympatický a jde vidět, že ho práce s Macem a obor skutečně baví.

Isabela Adamíková

Pan Světlík je člověk na svém místě. Kurz byl koncipován velmi srozumitelně a záživnou formou. Dozvěděla jsem se spoustu přínosných novinek, které jsem ani po téměř roce užívání Macu neznala. Myslím, že každý na kurzu něco nového pro sebe objeví. Navíc kurz probíhá ve velmi příjemném a moderním prostoru Impact HUB. Rozhodně doporučuji!

Daniela Zámrská

Kurz byl super, ovládání Maca se mi zlepšilo o 200 %. Nemůžu říct, že by nějaká část byla horší nebo lepší, každá hodina mi dala pár super tipů – ať už to bylo obecné nastavení, nebo maily a nakonec i Fotky. Moc díky.

Zdeněk Roubíček

Mac používám už 2 roky, přesto mne tento kurz nesmírně bavil a naučila jsem se spoustu nových a velmi užitečných věcí. Lektor vše vysvětloval plynule a velmi ohleduplně ke všem účastníkům. Naprosto doporučuji a Martinovi děkuji!

Soňa Ježková

I když mám Mac už skoro rok, od začátku školení až do úplného konce jsem nemohla ani na chvilku vypnout. Vše, co na kurzu zaznělo, jsme si mohli hned vyzkoušet. Zazněly i věci, které jsem už znala, ale vůbec nebylo zbytečné je slyšet znovu, protože jako kousky skládačky začaly zapadat do celku. Kurz byl perfektně připravený a doporučuji ho i lidem, kteří Maca mají už delší dobu a používajího ho pro běžnou práci, ale i úplným nováčkům.

Barbora Šamánková

Kurz byl velmi efektivní a názorný. Zkušený a trpělivý lektor vnesl světlo do pro mne dosud temných Apple sfér a jsem ráda, že jsem se konečně mohla bez obav pořádně zakousnout do Jablka. Rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět všechny vychytávky, které Mac svým uživatelům přinaší.

Daniela Dvoráková

Nemám jediný negativný postřeh z celého dne. Prostory, přístup, vystupování lektora, skladba kurzu… Vše hodnotím nejlepší známkou, jsem opravdu nadšená!

Kateřina Pelechová

Kurz splnil maximálně moje očekávání. Byl dobře koncipován, zároveň jsme měli dostatek prostoru na otázky. Martin Světlík je profík, který dané tématice opravdu rozumí. Bylo to moc příjemné a obohacující. Děkuji!

Dominika Vrkotová

Kurz byl jedním slovem skvělý. Patří Vám velký dík za úvod do světa Macu. Oceňuji nejen přístup k nám "studentům" během kurzu, schopnost trpělivě odpovědět na všechny naše dotazy, názorně nám vše ukázat, ale i celkovou koncepci kurzu od úvodu - jak Mac používat, přes využití funkcí aplikací, až po bezpečnost a zálohování.

Richard Opolecký

Kurz byl pro mne velmi přínosný a plný nových informací, i když už MacBook používám více než rok. Název kurzu "Používáme Mac efektivně" je výstižný, protože konkrétně u mne po absolvování kurzu efektivita určitě vzroste. Děkuji moc. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Denisa Dudová

Top kurz. Perfektní vystupování lektora, který se věnoval i dotazům a věci hned ukazoval v praxi.

Jakub Konig

Martin má kurz dobře připraven. Má věcné a klidné vystupování. Ví, co je důležité, a postupuje podle dobře připraveného programu. Současně dává prostor pro dotazy a je schopen reagovat s přehledem na rozmanité oblasti práce s Macem. Odhalil mi spousty užitečných tipů a vyloženě cool vychytávek. Děkuji.

Eduard Bermann

Tento kurz byl pro mě velmi přínosný, podání bylo srozumitelné, dotazy z praxe byly ihned řešeny. Doporučuji. Práce s počítačem Apple je radost.

Vlasta Hrdinová

Kurz probíhal na příjemném místě se super lektorem a naprosto splnil mé očekávání.

Alice Trávníčková

Rád bych Martinovi poděkoval za kurz, který pro nás připravil. Já, jako začátečník, jsem díky kurzu získal informace o možnostech mého MacBooku a rychle jsem se zorientoval. Věci, které jsem dělal složitě, jsou díky informacím od Martina otázkou pár sekund. Celý kurz byl pro mne jasný, logický, intuitivní a veden v pohodové atmosféře.

Josef Sainer
Provident Financial s.r.o.

Sama bych na nejrůznější "vychytávky" Macu přicházela dlouhé měsíce, takhle na to stačilo pár hodin strávených v příjemném prostředí. Kurz se nevěnuje žádným zbytečnostem a záležitostem pro "fajnšmekry", ale věcem, které využiji v každodenní práci na Macu. Moc děkuji!

Julie Daňková

S kurzem a lektorem jsem velmi spokojený. Kurz splnil mé očekávání a pomohl mi se lépe orientovat v prostředí OS X a lépe využívat možnosti mého Maca. Profesionální přístup lektora k tématům i účastníkům.

Vladimír Vacek

Zde může být Vaše doporučení
Budu se těšit na případnou účast na kurzu

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.