Střih videí v iMovie snadno a rychle: spouštím Jak na iMovie

Novinky

Chtěli jste vždycky stříhat videa, ale nenašli k tomu odvahu? Minulý týden jsem spustil můj další projekt, který si klade za cíl být průvodcem střihu videa v aplikaci iMovie. Jak na iMovie navíc nabídne i online kurz zcela zdarma.

Střih videí v iMovie snadno a rychle: spouštím Jak na iMovie

iMovie je součástí každého nového počítače Mac, případně ji lze zdarma kdykoli stáhnout z App Store. Pravdou je, že střih a zpracování videa je časově náročná činnost, pokud ale znáte celou řadu postupů a vychytávek, může být celý proces o poznání jednodušší.

Web Jak na iMovie je kompletním průvodcem od importu médií, přes jejich střih a zpracování až po následné finální úpravy a export projektů. Vedle toho jsou k dispozici také průběžně doplňované články a navíc online kurz.

Jak na iMovie

Online kurz Jak na iMovie je dostupný na platformě YouTube a je dostupný komukoli zcela zdarma. V tuto chvíli nabízí 18 lekcí o celkové délce bezmála jedné hodiny a další budou přibývat.

Určitě budu rád za jakoukoli zpětnou vazbu a podněty na zlepšení, stačí mi napsat na martinsvetlik@mac.com.

Potřebujete odbornou pomoc?

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple. Neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku a co nejdříve Vás budu kontaktovat.

Nezávazná objednávka

Newsletter

Pouze zajímavý obsah. Žádná reklama.